Bodrum Nakliyat  Google+

Pozitif Şehirler arası nakliyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

şehirler arası nakliyat firmaları
Pozitif Nakliyat Şehirler arası nekliye ve nakliyat firmaları arasında fiyat belirleyicilerden biridir. Nakliyat firmaları arasında Misyonunu ve vizyonunu hep daha iyiye gitmek için planlamıştır.   Evden eve nakliyatlarınızı İtinayla yapıyoruz. % 100 Müşteri memnuniyeti sizleri bekliyor.
Merdiveni Dik, Yüksek Katlı, Dar Merdivenli ve asansörü olmayan binalarda taşıma işlemi çok zor olmakta ve eşyalar zarar görmektedir. bu tür binalarda artık Asansörlü Taşıma işlemi yapmaktayız. 

 

 

 

 

 

 

Evden Eve Nakliyat
Pozitif Nakliyat  Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli Taşınma Hizmeti Sunar. HİZMET BİZDEN TEŞEKÜR SİZDEN,, "Başka bir bölgeye ya da şehre taşınırken, Pozitif Nakliyat’ın şehirlerarası evden eve nakliyat tecrübesi ve hizmet kalitesine güvenin."  Pozitif...
Ofisten Ofise Nakliyat,Taşımacılık
Pozitif Nakliyat olarak. Ofis büro nakliye taşımacılık hizmetleri.vermekteyiz. 1998'dne bu yana ofis büro taşımacılığında öncü olmuş Pozitif Nakliyat bu yıllara gelmesinin sebebi kalite ve güvenden ödün vermemesidir. ofis nakliyesi ofis nakliyat, ofis taşımacılık, büro taşımacılık, ofisten ofis
Şehirlerarası Ev Nakliyesiİstanbul Evden eve, Şehirler arası Nakliyat  İstanbulda Sektöründe Lider olan Firmamız Sizlerin Evlerinizi İşyerlerinizi istanbul veya Türkiyenin 4 bir yanına Güvenli ve Garantili taşır. 

 

 

 

 

 

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları
Şehirlerarası Nakliyat'da İlkeli bir Seyir Takip eden Firmamız, size en ideal. Fiyatı verecek ve Garantili ve Güvenli bir Nakliyat, veya taşıma işlemi yapmış olacaksınız. Tecrübeli ve Güvenilir Elamanlarımız Sizler mutlu etmek için Donanıma  ve sahiptirler. Pozitif Nakliyattan fiyat almadan asla taşınmayın veya nakliye işleminizi yaptırmayın.

 

 


Ev Taşıma Ücretleri
Türkiye geneli, Pozitif Evden Eve Nakliyat, ev taşıma ücretleri dairenin büyüklüğüne göre kat oranına göre ev taşıma ücreti verilir. Öncelikle sağlıklı taşıma kaliteli bi hizmet gereklidir. şehir içi şehirler arası nakliyat, taşımacılık yaparken bizden taşıma ücreti alm...
 

 

Evden Eve Taşıma
Pozitif Nakliyat  Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli Taşınma Hizmeti Sunar. "Başka bir bölgeye ya da şehre taşınırken, Pozitif Nakliyat’ın evden eve nakliyat tecrübesi ve hizmet kalitesine güvenin." Evden Eve Nakliyat gün geç.
Şehirlerarası evden eve nakliyat Ankara İzmir Edirne Kars Van Kısaca Doğudan Batıya Kuzeyden Güneye en iyi şehirlerarası nakliye için hazır bulunmaktayız Şehirlerarası evden eve nakliyat da planladığımız gibi zamanında yerini getiririz, Pozitif Nakliyat. Şehirlerarası nakliyat nakliye taşımacılık için uygun.
Eşya Depolama
DEPOLAMA Güven İşidir.  Müşterimize Güvenli Ve Sigortalı Eşya Depolama imkanı Sunmaktayız.  Müşterimiz
 
 
  Öğretmenlerimiz Başımızın Tacı, Geleceğimizi yönlendiren Öğretmenlerimiz. Pozitif nakliyat olarak  Öğretmen günü sebebiyle Kasım ve Aralık ayı süresince Şehirlerarası ev taşıma nakliyatınızı %15 indirimli yapıyoruz. Şirketimiz Prensip gereği siz Öğretmenlerimizi En güvenli
Şehirlerarası Nakliyat'da Büyümeye devam ediyoruz
Şehirlerarası Nakliyat'ta Büyümeye devam ediyoruz. Araç Filomuza yepyeni bir araç katarak Şehirler arası Nakliyat ve Taşınma işlemlerinizde sizlere çok daha iyi hizmet vermiş oluyoruz.  siz taşınırken Eşyalarınız biz Pozitif nakliyat'la güvende olacak. Şehirlerarası nakliye..
Şehirlerarası evden eve nakliye'de Her geçen gün daha fazla ile hizmet vermekteyiz. İstanbul dan Türkiye'nin Her yerine, veya Türkiye'nin her bir yerinden İstanbul'a. İller arası, şehirler arası taşımada öncü olduk.  Titiz ve Temiz işçiliğimiz sayesinde Müşterilerimiz bizi Tercih ettiler ve ...

 

 

 

Pozitif Şehirlerarası evden eve Nakliyat

Evden Eve Taşıma

Pozitif Nakliyat  Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli Taşınma Hizmeti Sunar.
Başka bir bölgeye ya da şehre taşınırken, Pozitif Nakliyat’ın evden eve nakliyat tecrübesi ve hizmet kalitesine güvenin.

  • Evden Eve Nakliyat gün geçtikçe artan firmalar sayesinde gerçek nakliye kimliğini kaybetme noktasına gelmiştir. Bu yüzdendir ki,  seçici güzle bir firma bulmak çok zor bir duruma gelmiş, müşterilerin geneli ucuz olsun diye Kaliteli ve Sağlıklı bir nakliyattan uzaklaşmış, Ne olduğu belli olmayan Fason şirketlerin  kırık dökük taşıma Araçları ve yöntemleriyle karşı karşıya gelmiştir. Pozitif şehirler arası nakliyat  Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli, Sağlıklı ve Sigortalı Nakliye ve Taşınma Hizmeti Sunar.

Pozitif Nakliyat Nasıl Çalışır:

  • Pozitif Nakliyat Telefonla Anlaşma yapmaz. Sonrada Fiyat Arttırmaz. Çünkü Nakliyesi yapılacak eşyayı gider Ekspertiz eder. Ekspertiz eşyaya bakar, Gereken işlemlerini yapar ve Onun doğrultusunda Eşyanın nasıl taşınacağını, Hangi Arabanı taşıyacağını ve kaç kişinin taşıyacağını belirler.
  • Taşınacak Eşya Avrupa’dan ithal Paplonlarla sarılarak Güzel ve Güvenilir bir şekilde muhafaza edilir.
  • Kırılacak olan eşyalar Özel kolilere tek tek sarılarak konulur ve üzerlerine ne oldukları yazılır.
  • Sökülüp takılması gereken Mobilyalar için tecrübeli bir çalışan görevlendirilir ve vida ve benzeri hiçbir  araç gereç kaybolmadan yerine kurulur.

İlke edindiğimiz  Kalite Güven Güler Yüzlü Üstüm Hizmet Anlayışığla

Şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe 2015 yılında başlattığımız ilk adımlar 2016 yılında da devam edecek. 

 

Sosyal Medya'da Paylaş

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

Pozitif Nakliyat Tic. Ltd. Sti. 

 

Telefonlarımız : 0532 544 07 95

(0216)-518 02 18
(0212)-505 86 56

Adres: Atatürk Cad.No.26 Küçükyalı 
Maltepe / İstanbul