Bodrum Nakliyat  Google+

Pozitif Şehirler arası nakliyat

Büro Taşımacılık Pozitif Nakliyat

Pozitif Ofis büro nakliye taşımacılığı sektörüne 2001 yılında Başlamıştır.güngeçtikçe profosyenel.olmuştur,hep müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet potansiyelini artırmıştır.kaliteli refaranslarla uzman personelle hep başarı elde etmiştir,ofis büro işyeri taşımada akla gelecek isimler arasına girmiştir.istanbul ve türkiye geneli ev ofis fabrika işyeri nakliyat ve nakliye işlerini yeni model araçlarla,kaliteli ambalaj malzemesi kullanımıyla müşterilerinden hep olumlu notlar almıştır.büro ofis iş yeri taşıtmadan önce ekspertiz personel gider keşif yapar ona göre bir fiyat belirler,ne boy araç kaç personel gideceyni görür.ve sağlıklı bi taşımanın yolunu açar.


Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nakliye Hizmetlerini Yaptırırken Pozitif Nakliyat Firmasından Fiyat Almadan Şehirler arası Evden Eve Taşıma İşlemini Gerçekleştirmeyiniz. Anlayacaksınızki Kaliteyi Ucuza Yaptıracaksınız.Müşteri Memnuniyeti  Ön Planda Tutularak Güvenli Güleryüzlü Müşteri Memnuniyetini Göz Önünde Bulunduran Firmamız Parayı İkinci Plan Olarak Görmüştür Ve Hep Kzanmıştır. Sigortalı Kurumsal Evden Eve Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Yapan Firmamız Sorunsuz Hizmet Noktası Olmuştur.1998 Yılında Kurulmuş OLup Bu Günlere Gelirken Hep Yenilikçi Olmuş Kaliteden Ödün Vermemiştir.Evden Eve Nakliyat taşımacılığının sorumluluğunu ve bilinçliliğini benimsemiş olan pozitif nakliyat firmamızı tercih ettiyiniz için teşşekürü bi şükran biliriz.

 • Pozitif Nakliyat Nasıl Çalışır: Evden Eve Nakliyat gün geçtikçe artan firmalar sayesinde gerçek nakliye kimliğini kaybetme noktasına gelmiştir. Bu yüzdendir ki,  seçici güzel bir firma bulmak çok zor bir duruma gelmiş, müşterilerin geneli ucuz olsun diye Kaliteli ve Sağlıklı bir nakliyattan uzaklaşmış, Ne olduğu belli olmayan Fason şirketlerin  kırık dökük taşıma Araçları ve yöntemleriyle karşı karşıya gelmiştir. Pozitif Nakliyat  ;
 • Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli, Sağlıklı ve Sigortalı Nakliye ve Taşınma Hizmeti Sunar.
 • Pozitif Nakliyat Telefonla Anlaşma yapmaz. Sonrada Fiyat Arttırmaz. Çünkü Nakliyesi yapılacak eşyayı gider Ekspertiz eder. Ekspertiz eşyaya bakar, Gereken işlemlerini yapar ve Onun doğrultusunda Eşyanın nasıl taşınacağını, Hangi Arabanı taşıyacağını ve kaç kişinin taşıyacağını belirler.
 • Taşınacak Eşya Avrupa’dan ithal Paplonlarla sarılarak Güzel ve Güvenilir bir şekilde muhafaza edilir.
 • Kırılacak olan eşyalar Özel kolilere tek tek sarılarak konulur ve üzerlerine ne oldukları yazılır.
 • Sökülüp takılması gereken Mobilyalar için tecrübeli bir çalışan görevlendirilir ve vida ve benzeri hiçbir  araç gereç kaybolmadan yerine kurulur.
 • Pozitif Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılık'da sizleri Madur etmez. Kaliteli ve Güvenil bir Şehirlerarası taşıma yapmış olursunuz
 • Şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizi yaptırıken  ilk olarak yapmanız gereken bizi aramak. Bizleri seçmek zorunda değilsiniz ama size yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı sunucağımız amin olabilirsiniz.

İlke edindiğimiz  Bir Müşteri Bin Müşteridir.düşüncesiyle çıkmış olduğumuz bu yolculuk da hizmet bizden teşekkür etmek ise sizden olacaktır. 

Devamını OkuŞehirlerarası Evden Eve Nakliyat


Ofis Taşıma Alanında Kendimizi Geliştirdik

Ofis Taşıma Pozitif nakliyat ofis, büro,  iş yeri fabrika taşımacılığı da yapmaktadır. uzman personel kapalı çelik aksa araçlarla ofis taşıma eğitimine sahip sigortalı personellerimiz siz değerli müşterilerimize en güzel saglıklı hizmeti vermektedir.ofis taşırken kolileme paketleme mobilyalarınızın sağlıklı bi yerden diger ofisinize götürülmesine kadar hep kaliteli nakliye hizmeti vermekteyiz. sizin en degerli eşyalarınız bizim içinde değerlidir. Şehirlerarası Ofis Taşıma Alanında kendimizi geliştirdik. 


Sıkça Sorulan Sorular

Şehirlerarası taşımacılık ve evden eve taşımacılık hakkında Sıkça Sorulan sorular

1:- Avize Takıyor musunuz?

 • Evet Takıyoruz

2:- Mobilyaları söküp takıyor musnuz?

 • Evet söküp takıyoruz.

3:- Piyano taşıyor musunuz?

 • Evet taşıyoruz ama ek ücrete tabidir.

4:- Kilima söküp takıyor musunuz?

 • Evet ama ek ücrete tabidir.

5:- Kırılacakları topluyor musunuz?

 • evet kolileme işini biz yapıyoruz.

6:- Kaç personel geliyorsunuz?

 • eşyanın durumuna göre 4 ile 6 personele geliyoruz.

7:- Araç kapalı kasamı.

 • Evet kapalı çelik kasa evden eve için özel dizayn edilmiştir

7:- İstanbul Nakliyat yapiyormusunuz? .

 • Evet elbette. İstanbulun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. 

7:- İstanbul Şehirlerarası nakliyat firmaları ne kadar güvenlidir. 

 • istanbulda birçok firma olmasıan rağman elbette çoğu taşeron çalışmakta kendiler değil başkalarına iş yaptırmaktadırlar.  Dikkatli olmak gerekmektedir. 

Ev Nakliye Ücretleri

                                                             Ev Nakliye Ücretleri

Evden Eve Nakliyat yaperken Ev Nakliye Ücretleri. Taşınacak Kişinin Bütçesine Uygun Fiyatla Ev Taşıma İmkanıdır.nakliyat ücretleri,nakliye fiyatları şehirlerarası nakliyat ücretleri eşyanın azlığı ve çokluğuna göre belirlenir.Ekspertiz personel gider taşınacak eşyayı görür ona göre fiyat belirler.

Binanın büyüklüyüne kat oranına,mesafe farkına göre Ev Nakliye Ücretleri Uygulanır

Ev Nakliyesinde Kalite Güven Güler Yüz Saglıklı Bi Taşıma Firması Olan Pozitif Nakliyat Firması Farkından Sizde Yararlanın

0216 518 02 18

0212 505 86 56

0532 544 07 95

 


Vizyonumuz


Pozitif Nakliyat olarak, Kalitemizi ve profesyonelliğimizi korumak, Hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Evden eve taşımacılık, Ev Eşyası Depolama, Ofis Büro Nakliyesi, Kurumsal Taşımacılık, Şehirlerarası Taşımacılık Faaliyetlerini geliştirmek ve çalışanlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek.

Her Gecen gün Türkiye Koşullarında Şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinizi daha Keliteli bir seviyeye ulaştırmaktır.


Misyonumuz

Misyonumuz
Dünya standartlarında hizmet vermek ve müşterilerimizde %100 memnuniyet sağlamak. Profesyonel hizmet çerçevesinde, saygılı, dürüst olmak ve güvenilirlik sağlamak. İşimizi zamanında yapmak. Türkiye içinde En güvenilir birşekilde Nakliyat yapmak.
 


Şehirlerarası Taşımacıllık'da yeni boyut

Pozitif Şehirlerarası nakliyat olarak sizlerin Eşyalarını Türkiyenin Her yerini en güvenilir ve sağlam bir şekilde taşıyoruz, nakliye ediyoruz. 

Uzman Kadromuzla eşyalarınız asla zarar görmeyecek ve memnun kalacaksınız.Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız

 


evden eve taşıma

Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat'da Memurlara Özel İndirim

Pozitif Nakliyat Olarak Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde öğretmen,doktor,memur, savcı kısacası devlet çalışanına, Kamu Çalışanlarına, Belediye Çalışanlarına kampanyalı indirimli fiyatlarımızla şehir içi Şehirler Arası Nakliyat ev taşıma hizmeti vermekteyiz.Kampanyalar Hakkında bilgi almak için Çağrı Hattımız  bize ulaşabilirsiniz. cep: 0532 544 07 95

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti’ni 2002′den buyana sorunsuz ve sınırsız hizmet vermektedir.Şehirler Arası Nakliyat‘ dikkat etmeniz çok şeyler vardır. Bunların başında korsan nakliyeciler gelmektedir.
Firmamızın şehirlerarası nakliyat araçları son teknolojinin son model araçları olup eşyalarınız hasarsız taşımaktadır.Kurumsal kimliğimizle güvenilir lider ender firmalardanız.Bizinle taşınmanın keyfini çıkarın.Eşyalarınaza zarar gelmeden size istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat. Özelikle yaz sezonunda memur vatandaşlarımız tahininden dolayı taşıma zorunda kalıyorlar.İşte firmamız sadece mermerlara değil bütün türkiye’ye Şehirler Arası Nakliyat hizmeti vermektedir.Firmamız 2002 yılından bu yana Şehirlerarası Nakliyat hizmeti vermektedir.Eşyalarınız Garantili ve sigortalı bir şekilde nakledilmektedir. Sizde yıların deneyimi ile taşının içiniz rahat olsun.Fiyatlarımız makul uygun olmaktadır. Taşınmaya karar verdiğinizde 4 gün önceden firmamızla iletişime geçip yer ayırtabilirsiniz.

Amacımız Taşımacılık sektörünün önde kuruluşları arasında kısa zamanda sizlerin desteği ile yerimiz aldık, emin adımlarla kalite çıtamızı yükseltmek için var gücümüzle ekip olarak çalışmaktayız.Nakliye denince akla ilk genel yerlerden biri olan Pozitif Nakliyat sayesinde, Evden Eve Taşıma işlemleri teknolojik gelişmelerle paralel ve uzmanlar eşliğinde gerçekleşiyor. Evden Eve Nakliyat  işleminin türüne göre kullanılan teknolojik imkânlar sayesinde güvenilir yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. Kullandığımız özel paketleme materyalleri bünyesinde eşyalarınız, sağlıklı ortamlardan geçerek uzmanlarımız eşliğinde varmaları gereken yere varıyorlar.

Pozitif Nakliyat Emek ve Emekcinin yanındadır. 

Ulaştırma Bakanlığı


Daha Büyük Görüntüle


şehirler arası nakliyat

Nakliye Fiyatları

Nakliye Fiyatları Evden Eve Nakliyat, ta Nakliye fiyatı almadan taşınmamalıdır . Nedenleri Daha uygun fiyat teklifi almaktır. Onun için nakliye fiyatları, nakliye ücretleri, ev taşıma ücretleri hep ön plana çıkmaktadır. Pozitif Evden Eve Nakliye Fiyatları için Lütfen Bizimle iletişime geçiniz ve Evinizi Görelim Size En uygun Fiyatı verelim. Sizde Memnun kalın. Unutmayın Rastgele firmalar sizi madur edecektir. 


CLICK_TO_ENLARGE arac1.jpg

Araçlarımız

Araçlarımız  4+1 odalı Ev Taşımak İçin

                      3+1 odalı Ev Taşımak İçin

                   2+1 Odalı Ev İçin

Yeni model evden eve ye uygun yeni model araçlarla hizmet vermekteyiz. 
Tüm Araçlarımız şehirler arası taşımacılık yapmak için uygundur. 


Eşya Depolama

DEPOLAMA Güven İşidir. 

Müşterimize Güvenli Ve Sigortalı Eşya Depolama imkanı Sunmaktayız. 
Müşterimiz İlk Olarak Gelir ve Depoyu görür. Şartlar ve Sözleşme Hakkında anlaşma sağlanır . 

Müşterilerimizin eşyaları için Kesinlikle endişe etmelerine Gerek Yoktur. Çünkü Eşyaları Depoya koyulduğu andan itibaren Anadolu Sigorta Tarafından Sigortalanacak ve Herhangi bir aksi durumda iki tarafta mağdur edilmemiş olacaktır. 

eşya depolama evden eve nakliyat kadar güven isteyen bi iştir,genelde müşterilerin hep sikca soruları.eşya verdim ama eksik geldi deponuz nasıl güvenlimi kırılan kaybolan eşyalar müşterilerin genel sıkıntısı,depolama yapmadan önce seçtiyiniz nakliye firmasının  deposunu bi ziyaret etmeniz daha sonra karar vermeniz.24 saat güvenli kameralı olan depomuz için sizin eşyalarınızı diyoruzki pozitif nakliyat firmasına sıkıntısız sorunsuz güvenli bi şekilde teslim etmeniz
 


Şehirler arası nakliye

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat Ankara İzmir Edirne Kars Van Kısaca Dogudan Batıya Kuzeyden Güneye en iyi şehirlerarası nakliye için hazır bulunmaktayız. Şehirlerarası evden eve nakliyatta planladığımız gibi zamanında yerini getiririz, Pozitif Nakliyat Şehirlerarası nakliyat nakliye taşımacılık için uygun kapalı kasa evden eve nakliye taşıma araçlarımızla türkiye geneli ev ofis büro nakliyat işlerini yapmaktayız. Artık şehirlerarası nakliye taşınmak çok kolay yeterki doru seçim yapın şehirlerarası nakliye güven isteyen bi taşıma işidir. Firma seçerken fiyatın cazipliyine deyil kaliteli ve köklü bi nakliye firması önemlidir. Onun için diyoruzki şehirler arası nakliyatta Pozitif Şehirlerarası Nakliyat Günvencesi altında eşyalarınızı taşıyınız, ve Sonradan sıkıntı strese girmeyiniz, doğru bi tercih kaliteli nakliyat firması seçimi ile başlar.

 

Devam okuŞehirler Arası Nakliyat


Evden Eve Taşıma

Pozitif Nakliyat  Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli Taşınma Hizmeti Sunar.
Başka bir bölgeye ya da şehre taşınırken, Pozitif Nakliyat’ın evden eve nakliyat tecrübesi ve hizmet kalitesine güvenin.

 • Evden Eve Nakliyat gün geçtikçe artan firmalar sayesinde gerçek nakliye kimliğini kaybetme noktasına gelmiştir. Bu yüzdendir ki,  seçici güzle bir firma bulmak çok zor bir duruma gelmiş, müşterilerin geneli ucuz olsun diye Kaliteli ve Sağlıklı bir nakliyattan uzaklaşmış, Ne olduğu belli olmayan Fason şirketlerin  kırık dökük taşıma Araçları ve yöntemleriyle karşı karşıya gelmiştir. Pozitif şehirler arası nakliyat  Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli, Sağlıklı ve Sigortalı Nakliye ve Taşınma Hizmeti Sunar.

Pozitif Nakliyat Nasıl Çalışır:

 • Pozitif Nakliyat Telefonla Anlaşma yapmaz. Sonrada Fiyat Arttırmaz. Çünkü Nakliyesi yapılacak eşyayı gider Ekspertiz eder. Ekspertiz eşyaya bakar, Gereken işlemlerini yapar ve Onun doğrultusunda Eşyanın nasıl taşınacağını, Hangi Arabanı taşıyacağını ve kaç kişinin taşıyacağını belirler.
 • Taşınacak Eşya Avrupa’dan ithal Paplonlarla sarılarak Güzel ve Güvenilir bir şekilde muhafaza edilir.
 • Kırılacak olan eşyalar Özel kolilere tek tek sarılarak konulur ve üzerlerine ne oldukları yazılır.
 • Sökülüp takılması gereken Mobilyalar için tecrübeli bir çalışan görevlendirilir ve vida ve benzeri hiçbir  araç gereç kaybolmadan yerine kurulur.

İlke edindiğimiz  Kalite Güven Güler Yüzlü Üstüm Hizmet Anlayışığla

Şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe 2015 yılında başlattığımız ilk adımlar 2016 yılında da devam edecek. 

 


ofis'den Ofise Nakliyat

Ofis'den Ofise Nakliyat, Taşımacılık

Pozitif Nakliyat olarak, ofis büro nakliye taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.1998 den bu yana ofis, büro taşımacılığında öncü olmuş olan Pozitif Nakliyat bu yıllara gelmesinin sebebi kalite ve güvenden ödün vermemesidir. Ofis nakliyesi ofis nakliyat, ofis taşımacılık, büro taşımacılık, ofisten ofise nakliyat hizmetleri , POZİTİF EV VE OFİS TAŞIMACILIĞI

Şehirlerarası Ofisleriniz Güvenli ve %100 müşteri memnuniyetiyle taşıyoruz.  Ofis'den ofise nakliyat

Ofislerinizi taşımakla kalmıyoruz. sizlere garantili ve sigortalı işler yapıyoruz. Büro malzemlerinize zarar vermeden yerine teslim ediyoruz.  Ofis taşımacıllık denince akıla yine biz gelmeliyiz.


Pozitif Nakliyat Tic. Ltd. Sti. 

 

Telefonlarımız : 0532 544 07 95

(0216)-518 02 18
(0212)-505 86 56

Adres: Atatürk Cad.No.26 Küçükyalı 
Maltepe / İstanbul