Bodrum Nakliyat  Google+

Pozitif Şehirler arası nakliyat

Cumartesi, 01 Şubat 2014 23:51

Asansörlü Taşınma Hizmetimiz başlamıştır. Featured

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Merdiveni Dik, Yüksek Katlı, Dar Merdivenli ve asansörü olmayan binalarda taşıma işlemi çok zor olmakta ve eşyalar zarar görmektedir. Şehirlerarası taşımalarda ve nakliyelerde hatta evden eve taşınırken bu tür binalarda artık Asansörlü Taşıma işlemi yapmaktayız. 

Eşyaların taşınma süresi asansörlü araçlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası evinizi ofisinizi taşırken başka bir şehirdede ayni imkanlardan faydalanabileceksiniz.  

Asansörlü Taşınma Avantajları

-Eşyaların taşınma süresi asansörlü araçlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır.
-Merdivenleri dik ve yüksek katlı binalarda taşınma işleminin kolaylaşmasını sağlar.
-İnsan gücü ile taşımanın mümkün olmadığı ağır eşyaların güvenli bir taşınmasını sağlar. Asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek

-Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırır.

-Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar , dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak

-Bazı Bina öneticilerinin bina  asansörünü kullanmaya karşı olduğundan dışarıdan asansörlü taşıma büyük kolaylık sağlar.

-Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırır.
-Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaltığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim alınmasını sağlar.

Süreç nasıl ilerliyor? 


Yük asansörü keşif yeri yük asansörlü taşınma işleminde, taşınma işleminden önce firmanıneksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılması gerekmektedir. 

Eksperler ev eşyyalarının durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör kullanımının sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir.  Tecrübeli ekipler mobilyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirirken asansör operatörü uygun açı ve mesafeden asansörün balkon veya pencerenize kurulum işlemini gerçekleştirir. 

 Taşınma açısından son derece modern, hızlı ve hassas olan asansörlü nakliye fiyat olarak da uygun seçeneklerle geliyor. Rekabetin müşteriye yaradığı iş kollarından birisi taşımacılık. Paketleme işlemi bittikten sonra seri bir şekilde eşyaların balkondan veya penceredenn asansörün platformuna konularak indirilmesi ve araca istiflenmesi işlemi gerçekleştirilir. 

Asansörlü nakliyat'ın yapılabilmesi için bazı koşulların sağlanması gerekiyor. Şöyle sıralayabiliriz:
Nakliyat Asansörünün tipinin belirlenmesi gerekiyor öncelikle. Nakliyat Asansörünün kurulumunu engelleyecek unsurların belirlenmesi gerekiyor ve son olarak  Bina balkon kapısının büyüklüğü ile Eşyaların niteliği ve yoğunluğuna dair bir gözlem yapılması gerekiyor.
Kimler bu hizmetten faydalanamıyor?

Evinin bulunduğu sokağa asansörlü taşıma araçlarımızın giremediği müşteriler,
Balkon yapısı ve büyüklüğünü asansörlü taşımaya elverişli olmayan müşteriler, 
Taşınılacak ev yüksekliğinin asansörümüzün ulaşamayacağı yükseklikte olan müşteriler asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanamıyorlar. 

Asansörlü nakliyat yapılacak katsansörlü taşımacılık fiyatları standart nakliye fiyatlarına göre pahalı olmasına karşın taşıma hassasiyeti düşünüldüğünde asansörlü nakliyat daha ucuz bir taşımadır.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaş

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
Read 3526 times Last modified on Pazar, 25 Ocak 2015 23:07

Pozitif Nakliyat Tic. Ltd. Sti. 

 

Telefonlarımız : 0532 544 07 95

(0216)-518 02 18
(0212)-505 86 56

Adres: Atatürk Cad.No.26 Küçükyalı 
Maltepe / İstanbul

 

şehirler arası nakliyat
şehirlerarası evden eve nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat
Bostancı Evden Eve Nakliye
istanbul şehirler arası nakliyat

Ataköy evden eve Nakliyat

Bodrum Nakliyat